O Nas

  • Stomet Sanok
  • Nasze auto serwisowe


 

Firma Elektrowat powstała na bazie wieloletniego doświadczenia z inicjatywy właściciela. Profil firmy, głównie usługowy, oferuje szereg kompleksowych rozwiązań z zakresu elektroinstalacji, klimatyzacji, instalacji odgromowych, oszczędzania energii.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez lata pracy w zakładach krajowych oraz zagranicznych przekłada się na wysoki poziom realizowanych zleceń. Firmę cechuje profesjonalne podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu Elektrowat zdobyło zaufanie wielu firm z którymi współpracuję oraz usługobiorców.

Posiadamy nowoczesne narzędzia i sprzęt do wykonania prawidłowego i zgodnie z prawem budowlanym usługi.

Inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji pracowników by zapewnić bezpieczny i wysoki standard usług.


Oferujemy Państwu:

profesjonalne wykonanie usług
 konkurencyjne ceny
przestrzeganie obowiązujących norm oraz przepisów
zastosowanie wysokiej jakości materiałów
pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji w zakresie naszych usług
fachową i miłą obsługę
wysokie rabaty na materiały elektryczne, klimatyzatory i sprzęt instalacyjny.
zapewniamy opiekę w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Firmie nadany został certyfikat za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów. Certyfikat został przyznany na podstawie internetowego badania satysfakcji klientów.

Z Firmą ElektroWat to oszczędność, jakość, bezpieczeństwo.

ZAPRASZAM


 

Google Analytics

Google Analytics to usluga uzywana w naszej witrynie, która sledzi, raportuje ruch i mierzy, w jaki sposób uzytkownicy wchodza w interakcje z tresciami naszej witryny, abysmy mogli ja ulepszac i swiadczyc lepsze uslugi.

Facebook

Nasza strona internetowa umozliwia polubienie lub udostepnienie jej tresci w sieci spolecznosciowej Facebook. Aktywujac go i korzystajac z niego, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Facebooka: https://www.facebook.com/policy/cookies/

Twitter

Zintegrowane tweety i uslugi udostepniania Twittera sa uzywane na naszej stronie internetowej. Akceptujac je i korzystajac z nich, wyrazasz zgode na polityke prywatnosci Twittera: https://help.twitter.com/pl/rules-and-policies/twitter-cookies